В мережі показали, як Аліна Гросу змінилась за 20 років

Відома співачка Аліна Гросу є улюбленою виконавицею багатьох фанів. Вони з нетерпінням чекають на появу зірки на сцені та з великим задоволенням слухають її пісні. Не так давно в мережі опублікували архівні світлини Аліни Гросу й показали, як за 20 років змінилась відома артистка.

Свою співочу кар’єру знаменитість розпочала ще з дитинства. У семирічному віці вона переїхала до Києва та стала професійно працювати в шоубізнесі.

Колись в Аліни Гросу було дуже кучеряве волосся. Своєю особливою зовнішністю та неймовірно красивим голосом співачка підкорила не одну сцену.
У підлітковому віці образ артистки дещо змінився. В 15 років Аліна Гросу вступила до одного з університетів Москви. Перебуваючи на четвертому курсі вона вперше змінила колір свого волосся. У 2015 році співачка знову приголомшила фанів новим іміджем. Аліна Гросу стала блондинкою.
З кожним роком її сценічне вбрання ставало все відвертішим. Протягом 20-ти років життя артистки кардинально змінювалось. За всю свою кар’єру Аліна Гросу потішила кумирів десятками чудових треків та ролями у різних фільмах.

Читайте також: Аліна Гросу розсекретила подробиці життя з колишнім чоловіком


Не пропустіть