Антитренди літніх аксесуарів: 5 деталей, які роблять ваш образ старомодним

Краще їх замінити на сучаснішу альтернативу. А яку саме – обговоримо в сьогоднішній статті. Поговоримо про сумки, прикраси, аксесуари для волосся – про всі ті, здавалося б, незначні деталі, які насправді дуже сильно впливають на сприйняття вашого зовнішнього вигляду.

Поясна сумка

Саму по собі поясну сумку ніяк не можна назвати антитрендом. Але тут важливо те, як саме ви її носите. Розташовувати її саме на поясі сьогодні вже не зовсім актуальний прийом. Набагато краще перемістити її на одне плече і носити на манер сумки-багета, або подовжити ремінець і одягати поясну сумку через плече, як крос-боді. Такі варіанти носіння виглядають набагато більш свіжо і актуально.

Дзеркальні окуляри

Окуляри з дзеркальним склом, на жаль, стрімко покидають список актуальних літніх аксесуарів. Їм на зміну прийшли моделі з класичними затемненими лінзами, однотонними або градієнтними. Якого вони будуть кольору – тут вже вибір за вами. Сіро-чорне і коричневе скло – це універсальна база, але цілком підійдуть і більш нестандартні кольорові варіанти.

Чокер у вигляді чорної стрічки

Чорний чокер був досить активним, але короткостроковим трендом кілька років тому. Цілком ймовірно, що скоро він знову повернеться але наразі просто поки відкладіть його подалі. Сучасна альтернатива – це тонкі ланцюжки і намиста, теж в форматі чокерів (одягають під горло). Класно виглядають перлинні варіанти або моделі з кольорового бісеру – ось, що справжній тренд цього літа.

Шпильки з перлами

Тренд на ці шпильки теж був дуже яскравим і короткостроковим – він пішов на спад після того, як їх стали носити буквально всі навколо і аксесуар просто набрид. Однак, якщо сам формат такого аксесуара для вас зручний, продовжуйте їх носити – просто замініть на більш нейтральні варіанти, наприклад, однотонні металеві.

Браслети з шармами

Для когось цей факт залишається спірним, однак все йде до того, що браслети з шармами остаточно застарівають і стають маркером старомодного аутфіта. Якщо для вас важливо виглядати сучасно навіть в деталях, краще замініть набридлі браслети на більш сучасну альтернативу – наприклад, браслети у вигляді ланцюгів різноманітної товщини, форм, кольорів і розмірів.

Читайте також: Модні купальники 2021: головні тренди цього літа


Не пропустіть