ЗМІ: Дженніфер Лопес переїжджає в Лос-Анджелес, щоб почати відносини з Беном Аффлеком з чистого аркуша

У житті співачки починається нова глава після розставання з Алексом Родрігесом.

Минулого місяця стало відомо, що після 17-річної перерви Дженніфер Лопес і Бен Аффлек відновили свої відносини. Як виявилося, роман закоханих розвивається дуже стрімко. За даними E! News, пару незабаром очікують великі зміни.

Як зазначає інсайдер, Лопес готується переїхати в Лос-Анджелес заради Бена Аффлека. У місто ангелів співачка перебереться зі своїми 13-річними близнюками Еммою і Максиміліаном, народженими від Марка Ентоні. За словами джерела, переїхати в інше місто зірку спонукало бажання почати все з чистого аркуша: «Вона радіє можливості почати все з початку і відновленню відносин з Беном. Скоро вони будуть жити разом».

Повідомляється, що Дженніфер переїде до осені – співачці потрібно встигнути підібрати новий навчальний заклад для своїх дітей. «Це літо вона проведе між Лос-Анджелесом і Гемптоном, але Лос-Анджелес буде її основним домом. Вона вже шукає школу для своїх дітей».

Нагадаємо, що ще минулого тижня пара була помічена на побаченні в ресторані. За словами очевидців, вечір Лопес провела в обіймах Аффлека.

«Він балує її своєю увагою і любов’ю. Лопес знаходить Бена дуже привабливим і дотепним. Вона бачить своє майбутнє з ним», – поділився близьке до співачки джерело.

Читайте також: Із сивиною та глибокими зморшками Дзідзьо неабияк спантеличив мережу своїм образом


Не пропустіть