Старший брат Аріани Гранде заручився зі своїм бойфрендом

Кілька годин тому видання People ексклюзивно повідомило про ще одні заручини в зоряному сімействі Гранде. Старший брат Аріани Гранде, 38-річний актор, зірка YouTube і Бродвею Френкі Гранде минулого вівторка зробив пропозицію своєму партнеру, 28-річному акторові Гейлі Леону. За словами Френкі, для його коханого це було сюрпризом: він влаштував вечірку на честь 4-річчя “чистого” способу життя, коли людина не курить, не вживає алкоголь і інші речовини. Однак це був лише привід, щоб зробити Гейлі пропозицію в колі рідних і друзів. Повідомляється, що Френкі задав Гейлі головне питання в VR – на віртуальній авеню Лос-Анджелеса. А коли отримав позитивну відповідь, навколо них почався віртуальний салют.

Це був прекрасний, гарний момент. Гейлі був здивований, і ми обидвоє почали плакати від щастя. Я майже рік готувався зробити йому пропозицію з використанням віртуальної реальності, і це виявилося абсолютно захоплюючим для нас обох, – розповів він People.

Хлопці познайомилися в 2019 році в барі в Лос-Анджелесі і, за словами Френкі, “вони закохалися один в одного з першого танцю”.

Читайте також: Донька Олі Полякової підкорила мережу стильним фото із зірковою мамою


Не пропустіть