Роман Сасанчин та його вагітна наречена переїжджають зі столиці

Не так давно наречена Романа Сасанчина повідомила, що закохані вперше стануть батьками. Велика кількість кумирів неабияк здивувалась такій новині. Проте, фоловери відразу засипали відомого артиста безліччю привітань.

Як стало відомо пізніше, майбутні батьки переїжджають зі столиці. Таку інформацію повідомила кохана Романа Сасанчина. Вона поцікавилась, де в Чорткові можна орендувати квартиру.

Кумири зробили висновок, що майбутнім батькам немає де жити. А ще вони поцікавились, чому Сасанчин не живе у квартирі, яку виграв на проєкті “Голос країни”.

За словами артиста, житло ще довгий час потрібно облаштовувати. Майбутній батько заявив, що у двокімнатній квартирі потрібно робити ремонт. А ще Роман Сасанчин поскаржився на проблеми з фінансами.

За його словами, під час карантину переможець співочого шоу, навіть, працював касиром в магазині. В нього зовсім не було концертів, тому Сасанчин шукав будь-яку роботу.

Хлопець повідомив, що довгий час перебував за кордоном, щоб заробити гроші. Однак, на ремонт квартири в Києві їх не вистачає.

В батьків Роман Сасанчин допомогу не просить. Артист впевнений, що він вже дорослий та здатний самостійно забезпечити свою сім’ю.

Читайте також: 23-річна Віталіна Мусієнко народила Святославу Вакарчуку сина


Не пропустіть