23-річна Віталіна Мусієнко народила Святославу Вакарчуку сина

Не так давно в мережі почали ходити чутки про роман Святослава Вакарчука з молодою обраницею. Нею стала 23-річна Віталіна Мусієнко. Зірка українського шоу-бізнесу категорично заперечував нові стосунки.

Проте, нещодавно стало відомо, що артист знову став батьком. За словами фоловерів, 23-річна обраниця чоловіка народила йому сина.

Святослав Вакарчук став вдруге батьком у 46-річному віці. Проте, виконавець ніяк не коментує такі чутки. Він ретельно приховує особисте життя від журналістів та рідко публікує спільні фото з Віталіною Мусієнко.

Також відомо, що первістка артистка народила тоді, коли Святослав Вакарчук виступав на концерті в одеському клубі Ibiza.

Сама ж Віталіна Мусієнко теж не ділиться з фанами подробицями особистого життя. Ще раніше вона заявила, що з артистом має лише робочі стосунки. Проте, знайомі та друзі Святослава Вакарчука зовсім не погоджуються з такими словами.

Вони повідомили, що фронтмен гурту “Океан Ельзи” вже півроку зустрічається з Віталіною Мусієнко. Артист не розголошував таку інформацію на публіку, а, навпаки, її заперечував.

Кумири все-таки привітали Вакарчука з народженням сина, побажавши йому щасливого та безтурботного батьківства.

Читайте також: Після вечері у столичному ресторані Влад Яма опинився в лікарні


Не пропустіть