Після вечері у столичному ресторані Влад Яма опинився в лікарні

Не так давно знаменитий український хореограф Влад Яма ошелешив мережу своєю новиною. Чоловік повідомив, що опинився під крапельницею після вечері у столичному ресторані. Подробицями він поділився в Instagram-stories.

За словами Влада Ями, такий неприємний інцидент стався з ним вночі. Хореограф зустрівся з другом, з яким спілкується 20 років. Компанія вирішила повечеряти в одному зі столичних ресторанів.

Влад Яма чудово провів час з давнім другом та задоволеним повернувся додому. Однак, вночі чоловіку стало дуже зле. Влад Яма прокинувся він нестерпного болю. Він ледь відкрив очі. Коли хореограф подивився на себе в дзеркало, то побачив, що з’явився чималий набряк навколо очей.

Зірка українського шоу-бізнесу вирішив не будити дружину, а самостійно поїхати в лікарню. Проте, через деякий час йому стало ще гірше. Влад Яма почав задихатись й ледь не втратив свідомість.

Дружина хореографа відразу викликала швидку. Чоловіка терміново госпіталізували та поклали під крапельницю. Як виявилось пізніше, у Влада Ями сталась гостра алергічна реакція.

Причиною цього стала їжа, якою хореограф ласував у ресторані. Замість карамелі у страву поклали мед. Саме через цей інгредієнт чоловік опинився в лікарні.

Читайте також: Ірина Федишин відверто зізналась, що мріє про донечку


Не пропустіть