Монатик отримав звання заслуженого артиста України

Відомий український виконавець Монатик похизувався величезним досягненням, яким дуже пишається. Не так давно він повідомив, що отримав звання заслуженого артиста України.

За словами чоловіка, на таку грандіозну подію співак чекав дуже довго. Державну винагороду Монатик отримав під час святкового параду до Дня Незалежності України. Її артисту вручив Володимир Зеленський.

Відеофрагмент вручення нагороди зірка опублікував на сторінці в Instagram. Перед камерою він з’явився зі сльозами на очах. На святковий парад до Дня Незалежності України Монатик одягнув стильний піджак чорного кольору, темно-сині штани та білосніжну сорочку.

У дописі артист подякував кожному, хто щиро в нього вірив. За словами Монатика, святкування 30-річчя до Дня Незалежності України він запам’ятає на все життя.

Також виконавець зізнався, що отримувати винагороду від президента для нього дуже гідно. Під час вручення артист продемонстрував яскраві емоції. А ще він натякнув, що це була одна з його мрій.

Заслуженого артиста України відразу привітала шалена кількість зіркових колег та кумирів. Вони заявили, що неабияк пишаються досягненням виконавця. Шанувальники побажали Монатику завжди досягати своїх цілей та бути прикладом для держави.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Читайте також: Чоловік Олени Мозгової неочікувано зголив бороду


Не пропустіть