Чоловік Олени Мозгової неочікувано зголив бороду

Відомий український артист Девід Аксельрод неабияк здивував своїх кумирів. Чоловік Олени Мозгової неочікувано зголив бороду й похизувався зміною іміджу.

Своїм новим зовнішнім виглядом виконавець спантеличив не одного кумира. За словами фоловерів, вони ледь впізнали на світлині Девіда Аксельрода. Новими фото чоловік Олени Мозгової поділився на сторінці в Instagram.

Він запостив чорно-білі світлини, на яких показав, як голить бороду. Також Девід Аксельрод прокоментував зміну свого іміджу. За словами артиста, зі щетиною він почував себе набагато комфортніше. А ще чоловік повідомив, що найближчим часом голитись не планує.

Однак, зовнішній вигляд артиста відразу прокоментувала величезна кількість шанувальників. У коментарях вони засипали чоловіка безліччю компліментів.

Кумири повідомили, що без бороди йому набагато краще. А ще, за словами фанів, тепер чоловік виглядає молодшим на декілька років.

Девід Аксельрод дякує всім за компліменти. Артист повідомив, що йому дуже приємно читати такі коментарі. Проте, за словами чоловіка, поки що він не звик до свого нового іміджу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений | (@david__axelrod)

Читайте також: Віталій Козловський розчулив мережу своїм зверненням до покійного батька


Не пропустіть