Віталій Козловський розчулив мережу своїм зверненням до покійного батька

Не так давно в сім’ї знаменитого українського виконавця Віталія Козловського сталося горе. З життя пішов його батько. Артист дуже важко пережив смерть рідної людини, адже батько завжди був для нього найкращим другом.

Не так давно Віталій Козловський неабияк розчулив кумирів своїм новим дописом. Співак звернувся до покійного батька, опублікувавши з ним спільні фото. Світлинами чоловік поділився на сторінці в Instagram.

На фото артист позує з рідною людиною біля річки. Його батько одягнений у сірий світшот та капелюх. Чоловік щиро усміхається та обіймає свого сина. У дописі Віталій Козловський назвав його найкращим батьком.

Також артист повідомив, що чоловік завжди був для нього натхненням та кумиром. За словами виконавця, покійний батько гідно прожив своє життя. А ще Віталій Козловський додав, що йому дуже не вистачає рідної людини.

Фани підтримали співака щирими словами. Вони заявили, що втрата рідної людини це завжди боляче та жахливо. Однак, фоловери впевнені, що в житті Віталія Козловського обов’язково наступить світла смуга.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovskiy)

Читайте також: Аліна Гросу розповіла, як їй вдалося схуднути на 12 кілограм


Не пропустіть