MamaRika відверто розповіла, з якими труднощами зіштовхнулась під час грудного вигодовування

Українська співачка MamaRika, яка насолоджується статусом мами, вирішила відверто поділитись власним досвідом годування сина. На сторінці в Instagram вона опублікувала відповідний допис. В ньому артистка розсекретила, з якими труднощами зіштовхнулась під час грудного вигодовування.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, спочатку ніякого дискомфорту вона не відчувала. Однак, через декілька днів після пологів форма грудей жінки дуже змінилась. Вони майже вдвічі стали більшими.

Також в MamaRika стався застій молока. Вона відчувала дуже сильний біль та довгий час, навіть, не могла ходити. Відома співачка зізналась, що від застою молока в неї сильно потріскались соски.

За допомогою новоспечена мама зверталась до багатьох лікарів. Проте, на жаль, жінка так і не змогла знайти вихід з такої неприємної ситуації. Єдиний, хто допоміг артистці, це масажист. За два масажі йому вдалося вирішити проблему MamaRika.

Співачка безмежно вдячна масажисту за допомогу та щиро рекомендує його всім жінкам, які теж перебувають у подібній ситуації. Зараз MamaRika почуває себе чудово. Вона знайшла для себе хорошого лактолога, з яким часто виходить на зв’язок.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MamaRika (@mamarika_official)

Читайте також: Катерина Осадча повідомила, як почуває себе після пологів та як планує назвати сина


Не пропустіть