Ірина Федишин відверто зізналась, що мріє про донечку

Популярна українська співачка Ірина Федишин неабияк спантеличила мережу своїм зізнанням. Жінка вперше заговорила, що задумалась над поповненням в сім’ї. Разом з коханим чоловіком артистка виховує двох чудових синочків.

Однак, Ірина Федишин повідомила, що хоче народити Віталію третю дитину. На цей раз зірка українського шоу-бізнесу мріє стати мамою донечки. Такими подробицями виконавиця поділилась на “Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою”.

Також Ірина Федишин повідомила, що у стосунках з коханим чоловіком завжди панує гармонія, розуміння та довіра. За словами артистки, подружнє життя є дуже складним випробовуванням. Однак, зірка впевнена, що лише завдяки взаємному коханню можна подолати будь-які труднощі.

Ірину Федишин та Віталія Човника вважають найкращим подружжям в українському шоу-бізнесі. Зіркова сім’я постійно подорожує та багато часу приділяє дітям. Також Ірина Федишин повідомила, що давно задумувалась над народженням третьої дитини.

За її словами, до цього подружжя відноситься дуже відповідально. А ще співачка зізналась, що буде неймовірно щаслива, якщо в неї народиться донечка.

Читайте також: MamaRika відверто розповіла, з якими труднощами зіштовхнулась під час грудного вигодовування


Не пропустіть