16-річна донька Олі Полякової розповіла, через що найбільше комплексувала

16-річна донька відомої артистки Олі Полякової вирішила поділитись з фоловерами відвертим зізнанням. На сторінці в Instagram дівчина опублікувала новий пост, в якому вперше розповіла про свої комплекси.

У свої 16 років Марія Полякова є успішною блогеркою та, навіть, має власний рок-гурт. Однак, незважаючи на такий юний вік, в дівчини є багато комплексів. Марія Полякова зізналась, що найбільше у своєму житті комплексувала через зовнішність.

За словами дівчини, вона постійно випрямляла своє кучеряве волосся та намагалась приховати горбинку на носі. Дуже довго юна артистка не могла змиритись з такою неідеальною зовнішністю.

Вона картала себе за некрасиве обличчя та мріяла про пряме волосся. Однак, в якийсь момент, донька Олі Полякової зрозуміла, що ідеальних людей немає.
Марії вдалося полюбити свою зовнішність та змиритись з горбинкою на носі.

У дописі вона повідомила, що кожна людина є красивою по-своєму. Донька Полякової вже давно сприймає себе такою, як є насправді. Зіркова мама неабияк пишається 16-річною Марією. Вона прокоментувала допис дівчини й назвала її розумничкою.

Також зі словами Марії погодилась велика кількість фоловерів. Вони засипали дівчину приємними словами та заявили, що юна артистка має дуже красиву зовнішність.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maria Polyakova (@mashapolyakova)

Читайте також: Анна Трінчер повідомила, що на неї поскаржились сусіди та викликали поліцію


Не пропустіть