Анна Трінчер повідомила, що на неї поскаржились сусіди та викликали поліцію

Відома українська співачка Анна Трінчер поділилась з кумирами не дуже приємною новиною. Дівчина розповіла, що не так давно влаштувала гучну вечірку, покликавши багато друзів.

Однак, дзвінка музика зовсім не сподобалась сусідам Анни Трінчер. Одна жінка, навіть, викликала поліцію, поскаржившись на артистку.

Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що була дуже обурена таким вчинком. За словами Анни Трінчер, вона зовсім нікому не заважала. Коли приїхала поліція, то сусідці пояснили, що артистка має повне право слухати гучну музику до десятої години вечора.

Також зірка серіалу “Школа” повідомила, що їй зіпсували настрій на ввесь день. За словами Анни Трінчер, вона зовсім не розуміє людей, які без причини намагаються когось образити.

А ще знаменитість заявила, що територія, на якій лунала гучна музика, була повністю огороджена. Однак, коли сусідка поскаржилась на шумну компанію Трінчер, то дівчина відразу вимкнула музику.

Такими подробицями артистка поділилась в Instagram-stories. Вона впевнена, що сусідка навмисно зіпсувала їй вечірку, викликавши поліцію. Фани підтримали Анну Трінчер та побажали більше не потрапляти в такі неприємні ситуації.

Читайте також: Наталка Могилевська відверто розповіла про труднощі під час схуднення


Не пропустіть