Обурена TAYANNA поскаржилась на “Укрзалізницю”

Популярна українська співачка Тетяна Решетняк, яка відома під псевдонімом TAYANNA, висловила величезне обурення щодо “Укрзалізниці”. За словами артистки, коли вона поверталась з “Чорноморських ігор-2021” зі Скадовська, то була шокована жахливим виглядом потягу.

Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що в її купе було дуже брудно й кругом повзали таргани. Тетяна Решетняк, навіть, зробила кадри, якими поділилась в Instagram-stories.

На фото можна добре розгледіти брудне купе. За словами артистки, від поїздки вона залишилась дуже незадоволеною. TAYANNA поскаржилась на “Укрзалізницю” та попросила терміново вирішити таку неприємну ситуацію.

За словами жінки, всі пасажири повинні знаходитись в чистому та охайному купе. TAYANNA зізналась, що, ніби, потрапила у 80-ті роки.

А ще зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що в купе були не лише таргани, а й жуки. Велика кількість шанувальників відразу погодилась зі словами артистки.

Фоловери повідомили, що це вже не вперше, коли пасажари дуже незадоволені зовнішнім виглядом свого купе. За їхніми словами, “Укрзалізниця” зовсім не турбується про те, в якому стані перебувають потяги.

Тетяна Решетняк заявила, що більше не планує їздити в такому брудному потязі. А ще не так давно на “Укрзалізницю” поскаржилась Ольга Сумська. За словами жінки, в її купе повністю був відсутній кондиціонер.

Читайте також: Колишня дружина Дзідзьо поділилася результатами свого схуднення


Не пропустіть