Колишня дружина Володимира Остапчука похизувалась стрункою фігурою в купальнику

Колишня дружина Володимира Остапчука вирішила продемонструвати розкішне тіло в червоному купальнику. Олена Войченко повідомила, що разом з дітьми гайнула в теплі краї.

Жінка відправилась у сонячну Грецію та активно ділиться новими кадрами. Не так давно вона потішила мережу своєю стрункою фігурою. В соцмережі Instagram Олена Войченко розмістила піканті кадри, на яких спокусливо позує на пляжі.

Екскохана Володимира Остапчука з’явилась перед камерою в суцільному купальнику червоного кольору. Вона розпустила своє довге волосся та не наносила на обличчя косметику.

На іншій світлині Олена Войченко позує з дітьми. Щаслива мама демонструє красиву усмішку та насолоджується сімейним відпочинком. 7-річна Емілія та 3-річний Еван теж демонструють на фото свої емоції, щиро усміхаючись.

За короткий проміжок часу фігуру Олени Войченко оцінила шалена кількість фоловерів. У коментарях вони залишили багато компліментів та побажали жінці чудової відпустки. За словами шанувальників, в Олени Войченко прекрасні форми тіла.

У дописі колишня дружина Володимира Остапчука написала, що із задоволенням проводить відпустку з дітьми. Жінка насолоджується кожною хвилиною відпочинку та робить все можливе, що її діти отримали незабутні емоції.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Olena Voychenko (@olenavoychenko)

Читайте також:Надія Мейхер потішила мережу пікантним роликом, в якому засвітила пишний бюст


Не пропустіть