Дзідзьо ошелешив мережу оперним виконанням народної пісні “Стоїть гора високая”

Популярний український виконавець Дзідзьо не припиняє дивувати своїх кумирів. Чоловік часто демонструє яскраві виступи та з’являється на сцені в ефектних образах.

Не так давно артист приголомшив мережу оперним виконанням народної пісні “Стоїть гора високая”. Велика кількість шанувальників була вражена проникливим голосом відомого виконавця.

Відео, в якому Дзідзьо виконує народну пісню, з’явилось в мережі. Перед камерою зірка українського шоу-бізнесу постав босоніж. Він одягнув білосніжну сорочку та штани такого ж самого кольору.

За словами артиста, композиція увійшла до його нового альбому під назвою “Українська класика”. Дзідзьо виконує пісню серед мальовничої природи. Своїм проникливим оперним голосом співак розчулив велику кількість кумирів.

Вони засипали чоловіка приємними словами та повідомили, що це найкраще виконання народної пісні “Стоїть гора високая”. А ще Дзідзьо розсекретив, що випустив відео до Дня 30-річчя Незалежності України.

За словами багатьох шанувальників, чоловік має особливий голос. Кумири зізнались, що з нетерпінням чекають на нову композицію артиста.

Читайте також: Ольга Сумська похизувалась подарунками від друзів, які отримала в день свого народження


Не пропустіть