Олена Мозгова розсекретила діагноз хвороби, з якою бореться вже 2 місяці

Українська продюсерка Олена Мозгова не часто ділиться подробицями особистого життя. Проте, нещодавно вона розсекретила хворобу, з якою бореться вже два місяці.

Відвертим зізнанням жінка поділилась на сторінці у Facebook. Олена Мозгова опублікувала новий допис, в якому розповіла про стан свого здоров’я. За словами відомої продюсерки, в неї були нереальні болі та параліч м’язів.

Не так давно жінка відвідала фестиваль “Чорноморські ігри”. Проте, багатьох фоловерів дуже обурила така поведінка Олени Мозгової. Вони звинуватили продюсерку у брехні. Адже, на думку фанів, якщо жінка відвідує фестивалі та публікує яскраві кадри, то ніяких проблем зі здоров’ям в неї немає.

Однак, продюсерка вирішила гідно відповісти на критику фоловерів. Вона повідомила, що ніколи не виносить на публіку особисті проблеми та негаразди.

За словами Олени Мозгової, жінка здала всі необхідні аналізи й дізналась діагноз своєї хвороби. Продюсерка зізналась, що їй діагностували бореліоз. Таку хворобу ще називають Лайма.

Олена Мозгова повідомила, що попереду в неї тривале лікування. Проте, жінка ні в якому разі не опускає руки та не засмучується. Завдяки підтримці рідних продюсерка налаштовує себе лише на найкраще.

Читайте також: Чоловік Олени Мозгової неочікувано зголив бороду


Не пропустіть