Влад Яма потішив кумирів архівною світлиною з весільного розпису

21 вересня 2014 року відомий український хореограф Влад Яма одружився зі своєю коханою. За цей час в подружжя народився чудовий син, якого звати Леон.

Не так давно Влад Яма вирішив пригадати найзворушливіший момент у своєму житті. В Instagram-stories він запостив світлину з весільного розпису.

В той день Влад Яма був дуже щасливим. Перед камерою він позував у красивому костюмі бежевого кольору. Кохана дружина хореографа зображена у весільній сукні, яка чудово підкреслила її ідеальну фігуру. На архівному фото закохані обмінюються обручками та демонструють щасливі усмішки.

На хореографа неабияк нахлинули теплі спогади з весілля. За словами Влада Ями, цей день він пам’ятатиме все своє життя. Молодята позують на тлі неймовірно красивої арки. Поруч з ними зображені гості.

Своє особисте життя Влад Яма приховував дуже довго. Проте, коли чоловік одружився, то відразу похизувався коханою. Шанувальники засипали відоме подружжя великою кількістю компліментів та побажали завжди бути такими щасливими, як в день одруження.

А ще не так давно Влад Яма повідомив, що через критичний стан здоров’я потрапив до лікарні. Причиною цього стала гостра алергічна реакція на мед, який чоловік з’їв в ресторані.

Читайте також: Після вечері у столичному ресторані Влад Яма опинився в лікарні


Не пропустіть