Lida Lee розсекретила справжню причину розриву контракту з Монатиком, який був укладений на 10 років

Lida Lee, яка є експідопічною українського артиста Монатика, вирішила розсекретити, чому чоловік розірвав з нею контракт. За словами співачки, разом з NiNO протягом року вона співпрацювала з виконавцем.

Зірка українського шоу-бізнесу був їхнім продюсером. Також Lida Lee повідомила, що контракт був укладений аж на 10 років. Однак, артистка пробула підопічною Монатика лише рік.

Подробицями співачка вирішила поділитись в новому інтерв’ю. Lida Lee заявила, що розрив контракту був ініціативою продюсерської компанії Monatik Corporation. За словами виконавиці, Монатик пояснив все тим, що його підопічні повністю готові самостійно розвивати свою кар’єру.

Однак, Lida Lee прокоментувала це по-іншому. За словами артистки, Монатик неабияк злякався, що підопічні стануть його серйозними конкурентками. Lida Lee впевнена, що саме через це він припинив співпрацювати з виконавицями.

А ще співачка спростувала чутки про напружені стосунки в команді. За словами Lida Lee, в неї та NiNO були чудові відносини з продюсером.

Також популярна виконавиця заявила, що розрив контракту був для неї величезною несподіванкою. Однак, жінка гідно погодилась з таким рішенням й почала активно розвивати сольну кар’єру.

Читайте також: Тіна Кароль показала своїх батьків, привітавши їх з річницею весілля


Не пропустіть