Jerry Heil розповіла, як знайомі відреагували на її скандальне весілля

Не так давно популярна співачка Jerry Heil ошелешила мережу своїм весіллям. Артистка влаштувала грандіозне свято, на яке запросила велику кількість гостей. Перед ними зірка українського шоу-бізнесу з’явилась у весільній сукні.

Однак, свого нареченого співачка так і не показала. Вона зізналась собі в коханні та повідомила, що перш за все потрібно любити себе.

Таким вчинком Jerry Heil неабияк спантеличила велику кількість кумирів. Пізніше виконавиця повідомила, що лише хотіла пожартувати. Ні в якому разі вона не сприймала своє весілля всерйоз.

Однак, гумор артистки майже ніхто не зрозумів. Не так давно Jerry Heil розсекретила, як на таку подію відреагували її батьки та знайомі.

За словами співачки, в рідному місті Васильків про неї ходять не дуже приємні чутки. Велика кількість людей називають артистку неврівноваженою та думають, що Jerry Heil психічно хвора.

Вони співчувають батькам виконавиці та зовсім не розуміють, навіщо вона влаштувала таке весілля. Однак, Jerry Heil зовсім не засмучується через такі негативні слова.

Вона повідомила, що публічну людину зрозуміти дуже важко. За словами артистки, Jerry Heil є занадто творчою, тому власне весілля було одним із її задумів.

Читайте також: Наречена Романа Сасанчина повідомила, що чекає на первістка


Не пропустіть