Наречена Романа Сасанчина повідомила, що чекає на первістка

Не так давно велика кількість кумирів запідозрила наречену Романа Сасанчина у вагітності. Вони помітили її чималий животик та відразу засипали запитаннями.

Спочатку Роман Сасанчин та його обраниця ніяк не коментували чутки про вагітність. Однак, нещодавно Іванна підтвердила своє цікаве положення. За її словами, дівчина все-таки чекає на первістка.

В мережі з’явився зворушливий ролик, в якому наречена Романа Сасанчина демонструє чималий животик. Перед камерою вона постала у білосніжній сукні в горошок.

Майбутня мама гладить вагітний животик та задоволена позує перед камерою. Роман Сасанчин поки що ніяк не коментує новину про вагітність.

Фани з нетерпінням чекають, коли майбутній батько розповість про те, як закохані дізнались про вагітність. Також вони привітали наречену Романа Сасанчина з такою чудовою новиною. За їхніми словами, закохані будуть чудовими батьками.

Однак, на думку великої кількості фанів, в артиста занадто юний вік, щоб стати батьком. Шанувальники привітали Романа Сасанчина з такою чудовою подією та побажали чудового батьківства.

Читайте також: 23-річна Віталіна Мусієнко народила Святославу Вакарчуку сина


Не пропустіть