Ксенію Мішину та Олександра Еллерта помітили разом перед вильотом у відпустку

Не так давно відома акторка Ксенія Мішина шокувала мережу новиною про розрив стосунків з Еллертом. Кумири довгий час обговорювали цю подію та намагались з’ясувати, чи дійсно це так.

Велика кількість фоловерів не вірить у завершення стосунків зіркової пари. На їхню думку, акторка спеціально вигадала таку історію заради піару.

Через деякий час Олександр Еллерт неабияк заінтригував мережу своїм несподіваним зізнанням в почуттях екскоханій. Він привітав Ксенію Мішину з річницею стосунків, опублікувавши з нею романтичний ролик.

Сама ж акторка теж інтригує фоловерів кадрами, на яких позує з величезним букетом троянд. Нещодавно здогадки кумирів про примирення закоханих підтвердились ще більше.

Фани несподівано помітили Ксенію Мішину з Еллертом перед вильотом у відпустку. В мережі, навіть, з’явилось відео, в якому пара позує разом та мило спілкується. Після побаченого кумири відразу зробили висновок, що закохані разом.

Велика кількість фоловерів зраділа такій події й засипала пару безліччю запитань. Однак, Ксенія Мішина та Еллерт ніяк не коментують чутки про своє примирення. Акторка активно публікує фото з відпустки. Однак, на них зображений лише її син Платон.

@f.multifanКсю и Саша были замечены вместе в аеропорту🥰😎#рекомендации #эллертксюша #мишина #мишинаэллерт #эллерт #холостяк #ксениямишина♬ оригинальный звук – multifandom

Читайте також: Олена Мозгова розсекретила діагноз хвороби, з якою бореться вже 2 місяці


Не пропустіть