Юрій Горбунов розсекретив, як з дружиною дізнався про третю вагітність

Знаменитий український шоумен та телеведучий Юрій Горбунов, який нещодавно вдруге став батьком, вирішив поділитись з кумирами подробицями особистого життя.

Чоловік розсекретив, як з коханою дружиною дізнався про третю вагітність. За словами Юрія Горбунова зіркове подружжя давно мріяло про ще одного малюка. Однак, Катерина Осадча завагітніла зовсім несподівано. Закохані довгий час планували дитину та дуже відповідально до цього віднеслись.

Юрій Горбунов зізнався, що саме перед новорічними святами його кохана дружина повідомила про вагітність. Телеведуча відразу помітила, що постійно відчуває різкі запахи.

Довгий час їй не подобався смак різних страв. Катерина Осадча все-таки вирішила зробити тест на вагітність. Коли жінка побачила дві смужки, то не могла повірити своїм очам.

Вона відразу розповіла таку радісну звістку коханому чоловіку. Юрій Горбунов неабияк зрадів, що знову стане батьком. Також подружжя повідомило, що мріяло про донечку.

Однак, народженню синочка вони теж безмежно раді. Телеведучий розповів, що протягом всієї вагітності підтримував кохану та ходив з нею на УЗД. А ще Юрій Горбунов був присутній на пологах та, навіть, перерізав пуповину.

Читайте також: Анастасія Приходько вперше показала обличчя свого маленького сина


Не пропустіть