Анастасія Приходько вперше показала обличчя свого маленького сина

Майже півроку тому знаменита артистка Анастасія Приходько стала багатодітною мамою. Жінка народила синочка, якому дала ім’я Лука. Довгий час вона приховувала обличчя малюка.

Однак, не так давно зірка українського шоу-бізнесу опублікувала нові фото з сином. На них Анастасія Приходько засвітила обличчя Луки. За словами артистки, нові кадри вона зробила з чудової нагоди. Адже, саме 25 серпня малюку виповнюється 5 місяців.

Кадрами Анастасія Приходько поділилась на сторінці в Instagram. Щаслива мама позує з синочком на руках та щиро усміхається. На фото добре можна розгледіти милі щічки Луки.

Також зірка українського шоу-бізнесу запостила зворушливий ролик. В ньому жінка лежить з малюком на ліжку, лагідно з ним розмовляючи. У дописі Анастасія Приходько присвятила Луці зворушливі слова.

Вона повідомила, що неймовірно щаслива бути мамою найкращого сина. За словами артистки, жінка не встигає спостерігати за тим, як ростуть її діти. Анастасія Приходько заявила, що її любов до сина є безмежною.

Милі кадри зірки українського шоу-бізнесу прокоментувала велика кількість фанів. Вони привітали артистку з такою чудовою датою та побажали хлопчику міцного здоров’я й безтурботного дитинства.

Читайте також: Оля Полякова потішила кумирів новим кадром з 16-річною донькою


Не пропустіть