Ранкова зарядка для зайнятих або лінивих

Якщо у вас не вистачає часу для спорту – не біда. Ми розкажемо, як займатися, не витрачаючи на це жодної вільної хвилини вашого часу.

Заняття вечорами занадто стомлюючі – після роботи, мало хто готовий пожертвувати вільним часом на дивані, щоб піти у фітнес-зал. Вранці, вставати на півгодини раніше, як рекомендують знавці, ще гірше, адже сон – це запорука здоров’я.

Але не варто відкладати спортивну форму у далекий ящик, американські експерти в області фітнесу (майже, як британські вчені) розробили кумедну і цілком реалістичну систему тренувань під час ранкового збирання. Сильно схуднути або в рекордні терміни привести себе у форму вона, навряд чи, допоможе, але із завданням для підтримки м’язів в тонусі цілком впорається.

Чистимо зуби і присідаємо

Присідання – одна з найбільш простих і ефективних вправ для ніг і сідниць. Отже, поставте ступні на ширині плечей і присядьте так, щоб ноги утворювали кут у 90 градусів. Тепер поверніться у вертикальне положення і знову сідаєте у попередню позу. Робіть так протягом усього часу чищення зубів. А оскільки, стоматологи радять чистити порожнину рота не менше 3-х хвилин, з цієї вправи може бути користь.

Качаємо прес, поки заварюється чай

Ми вже не раз писали про користь чаю вранці, тепер до його переваг над кавою додалася ще одна. Поки чай заварюється, у вас є можливість не витрачати час даремно, а зайнятися своєю фігурою. Увімкніть улюблену пісню, розстеліть на підлозі килимок для йоги, ляжте на спину і витягніть руки за голову. Піднімайте одночасно корпус і ноги, буквально намагаючись лобом торкнутися колін, а кінчиками пальців рук дістати пальці ніг. Не поспішаючи, поверніться у вихідне положення.

Пам’ятайте, при виконанні цієї вправи ноги повинні бути прямими і зведеними разом. Схожа вправа розвиває верхні і нижні м’язи преса, а також допомагає підтягнути низ живота. Виконуйте вправу, поки чай не завариться. До речі, можна ще почекати поки напій трохи не охолоне. Користі буде ще більше.

Тренування постави під час укладання

Укладання волосся феном – справа довга і нудна, тому пропонуємо провести ці хвилини з користю. Розділіть час укладання на два рівних проміжки. Протягом першого – стійте на правій нозі, під час другого – на лівій. Намагайтеся тримати тіло рівно, не перекошуючи його в ту чи іншу сторону, а спину максимально прямо. Така легка вправа допоможе зміцнити м’язи спини і ніг.

Тренування внутрішньої поверхні стегон під час сніданку

Сядьте на край стільця і помістіть між колін невеликий пружний фітнес-м’яч. Трохи стисніть його і відпустіть тиск, але тільки так, щоб м’яч не впав на підлогу. Стискайте і розтискайте м’яч упродовж усього сніданку. Ця вправа допоможе задіяти найбільш проблемну частину нашого тіла – внутрішню сторону стегна. Ми часто забуваємо про ці м’язи, тому кров там може застоюватися, що призводить до зайвого жировідкладання і утворення целюліту. Подібні вправи зменшать відкладення на внутрішній поверхні стегон, позбавлять від в’ялості і обвисання шкіри.

Джерело marieclaire
Не пропустіть