Користувачі розкритикували новий образ MARUV

Одна з найбільш епатажних виконавиць української естради раптово увірвалася в світ шоу-бізнесу і знайшла там своє місце. Після скандальної історії MARUV з Євробаченням, вона обзавелася багатотисячною армією шанувальників, які у всьому її підтримують і знають всі пісні напам’ять. Однак цього разу вони відвернулися від неї через невдалий образ, який зірка показала всім на особистій сторінці в instagram.com.

На даний момент MARUV бере участь в популярному шоу Танці з зірками 2019. Хоча спочатку знаменитість скаржилася на якісь труднощі в підготовці і брак часу на відпрацювання номерів зі своїм партнером Євгеном Дмитрієнко, зараз вона вже з гордістю нагадує шанувальникам про швидкий вихід другого ефіру.

Під час підготовки до першій програмі MARUV була сильно зайнята на гастролях, і тому майже не репетирувала бальний танець з яким і виступила. Можливо в той раз їй сильно допомогла підтримка фанатів, до яких вона зверталася раніше в своєму відеозверненні. Хто знає, може і в цей раз їх підтримка допоможе їй гідно виступити. У будь-якому випадку в якому вбранні зірка вийде на сцену, можна тільки здогадуватися, аби знову не розчарувала, як в минулий раз.

Варто визнати, що наряд на ній був дуже незвичайний, але в якомусь роді властивий стилю співачки. Користувачі вже не стали знову дорікати MARUV у виборі сукні. На цей раз, вони вважали за потрібне підтримати кумира в починаннях, ніж вказувати їй, як потрібно одягатися.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Скоро новая неделя и новый танец. Ждёте воскресенья?

Допис, поширений MARUV (@maruvofficial)

Джерело Hyser
Не пропустіть