Даша Астаф’єва взяла участь у відвертій фотосесії

Українська актриса Даша Астаф’єва вразила мережу новою відвертою фотосесією. Шанувальники у захваті від красуні!

Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф’єва часто ділиться з фанатами в Instagram фотографіями з життя і різних виходів у світ.

Також артистка часто стає героїнею вельми пікантних фотосесій, результатами яких ділиться з фанатами. Так і цього разу, Даша вирішила показати фото, які були зроблені в рамках незвичайної зйомки в цікавій локації. Як видно, зірка перед фотографом практично роздягається догола, трохи прикриваючи груди піджаком. Видно, що співачка почуває себе цілком природно, навіть повністю оголена. І це не дивно, адже у свій час її красу помітив навіть засновник Playboy Х’ю Хефнер.

Днями спокуслива артистка також взяла участь у новій чуттєвій фотосесії і приміряла кілька відвертих образів для глянцевого видання Harper’s Bazaar.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

@anka_fateeva – тот случай, когда от судьбы не убежишь…) Одна из самых удивительных и поразительных людей в моей жизни. Девочка любимая, спасибо за твоё видение меня такой разной, но, всегда настоящей… Только любя человека, можно оставить в памяти такое состояние героя. Я отказываю тысяче фотографов) ради одной такой съемки как ты делаешь. Целую тебя) и каждую птичку, которая вылетела, увидев меня 🖤 #muahair @mogila_tatiana #suit @pakostudio

Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva)

 

Джерело Радіо Максимум
Не пропустіть