18 ознак того, що ви доповнюєте один одного

1. Коли ви разом, ви автоматично стаєте найдобрішими і кращими версіями себе. Вам навіть не потрібно намагатися бути приємними в присутності один одного, це відбувається природно.

2. Романтичні і зворушливі фрази, які ви раніше терпіти не могли, так і вириваються з ваших уст. Ви просто щасливі і танете в обіймах один одного, а на життя навколо дивитеся оптимістично, як наївний герой романтичної комедії.

3. Інші зауважують хорошу енергію вашої пари. Офіціанти, касири і просто незнайомці відчувають ваші позитивні вібрації. Таке кохання робить щасливими не тільки вас, але і приносить усмішку іншим людям.

4. Потреби один одного для вас на першому місці, причому це відбувається природно. Ви нічого не можете з цим вдіяти, бо його щастя – це її щастя, і навпаки.

5. Ви говорите невинну брехню і готові пожертвувати своїм комфортом заради партнера. Ви кажете, що вам не холодно і віддаєте свій піджак, ви говорите, що хочете суші, навіть якщо це зовсім не так, але знаєте, що ваш партнер хоче в японський ресторан.

6. Ви завжди переживаєте про комфорт один одного. Тому що просто бачити свого коханого, який зручно сидить за переглядом фільму і усміхається – цього достатньо для щастя.

7. У вас є список того, що подобається і не подобається вашому партнерові, який ви постійно оновлюєте, коли дізнаєтеся щось нове. Тому що хочете більш ефективно задовольняти його потреби.

8. Ви враховуєте думки один одного при прийнятті рішень. Іноді навіть самі того не усвідомлюючи. Коли купуєте новий одяг, вибираєте, на який фільм або концерт сходити, куди відправитися у відпустку.

9. Ви починаєте економити на тому, що подобається особисто вам, щоб витратитися на те, чим можете насолодитися ви обоє. Тому що вам хочеться все робити разом.

10. Ви думаєте не від першої особи, а займенником «ми».

11. Поруч з партнером вам вже не здається поганим те, що не подобалося раніше: наприклад, прибирання в квартирі, приготування або прання – головне, щоб він був поруч.

12. Ви надихаєте один одного відкривати нові місця, пробувати щось нове.

13. У вас є шосте почуття щодо особистих кордонів свого коханого. Ви знаєте, коли пора перестати його дражнити, коли потрібно бути ніжнішою.

14. Коли його почуття зачеплені, вам теж боляче. Особливо, ви жахливо себе відчуваєте, коли самі через необережність завдаєте біль своєму коханому. І тоді страждаєте і страждаєте, не знаючи, як ще вибачитися, тому що вам навіть подвійніше болить.

15. Ви відчуваєте лють, коли хтось ображає або зачіпає вашого партнера. Ви хочете його захищати і помститися за нього.

16. Ви відчуваєте величезну подяку за ваші стосунки, відчуваєте, як вам пощастило зустріти таку людину.

17. Ви стаєте добрішими, вам хочеться творити добро. Ви стаєте менш дратівливими, більш відповідальними і поступливими у всіх сферах життя.

18. Ви починаєте більше любити себе, тому що ваш партнер відкриває у вас кращі сторони. І за це ви і його любите більше.

Джерело soulpost.ru

Не пропустіть