Приберіть з гардеробу: 8 речей, що володіють негативною енергією

Експерти стверджують, що на наш настрій, поведінку та інше впливає той одяг, який ми носимо. Кожна річ має енергію, яка може або налаштувати на позитивну хвилю, або залучити негатив. Для когось це схоже на щось з області фантастики. Але хотілося б навести кілька доказів, що суперечать цьому.

Старий одяг

Розтягнуті і старі предмети гардеробу краще викинути, не шкодуючи про це. Такий одяг може довести навіть до бідності людину, яка часто носить подібне.

Проблеми, до яких можуть привести розтягнуті речі:

  • бідність;
  • проблеми на роботі;
  • конфлікт з начальством;
  • звільнення;
  • крах в сім’ї.

Тваринний принт

Відбиток на одязі у вигляді дикої природи може привести до агресії і неврівноваженості. Про це свідчать експерти в області фен-шуй. Якщо ви виберете сукню з леопардовим принтом, то агресивна аура буде витати навколо вас до тих пір, поки ви не знімете нещасливу річ. Плюс до всього такі предмети гардеробу вже давно вийшли з моди.

Чорний одяг

Багато хто вибирає чорні речі, тому що вони практичні і зручні. Але вся справа в тому, що такий одяг здатен залучити негативну енергетику. Фахівці виявили, що предмети в темних відтінках можуть завдати шкоди не тільки вашому психічному, але й фізичному здоров’ю. Найчастіше люди впадають в депресію і відчувають самотність.

Але не варто виключати всі темні речі з вашого гардеробу. Для дотримання балансу вам лише варто доповнити їх яскравими аксесуарами.

Одяг в смужку

Правильно підібрана смужка на одязі допоможе візуально скоректувати фігуру. На цьому, мабуть, все. Якщо говорити про те, як цей принт впливає на людину, то експерти провели тест і з’ясували, що смужки негативно впливають на самопочуття в цілому. Ці візерунки порушують гармонію, викликаючи появу різних проблем.

Геометричні фігури

Краще оминати одяг, на якому зображені геометричні фігури. Вони позначають рамки, в яких знаходиться людина. А всі ми знаємо, що обмеження призводять до стресу, неуважності, апатії і втрати натхнення.

Вузький одяг

Вузький одяг також ні до чого доброго не приведе. Ви не тільки будете безглуздо в ньому виглядати, але ще й залучите негативну енергетику, яка зруйнує вашу ауру. Такі предмети гардеробу ніби утримують вашу енергію і не дають їй вирватися. Це може погано позначитися на загальному вашому стані.

Також по фен-шуй дуже важливо, щоб ви були в чудовому настрої, коли купуєте ту чи іншу річ.


Не пропустіть