До карантину готові: Кемерон Діас і Бенджі Медден запасаються продуктами в Лос-Анджелесі

47-річна Кемерон Діас і її 41-річний чоловік Бенджі Медден зараз, як і багато знаменитостей, дотримуються карантинного режиму – на вулицю пара виходить тільки в разі крайньої необхідності. Днями їх помітили біля продуктового супермаркету в Лос-Анджелесі, де вони закуповувалися продуктами на тривалий термін, – їхній візок був заповнений покупками доверху.

Як видно, подружжя прислухається до рекомендацій влади і лікарів – на руки вони наділи латексні рукавички, щоб запобігти можливості зараження коронавірусом. Та й людей поблизу видно не було – ймовірно, соціальну дистанцію місцеві жителі намагаються дотримуватися.

Нудьгувати вдома подружжю, очевидно, не доводиться – на початку цього року вони оголосили, що стали батьками. Доньку Кемерон і Бенджі, яку вони назвали Раддікс, швидше за все, народила сурогатна мати. Самі вони поки що ці новини не прокоментували, та й взагалі сказали, що будуть намагатися всіляко оберігати дитину від сторонньої уваги. Втім, дещо репортерам все ж з’ясувати вдалося: наприклад, те, що донька пари з’явилася на світ 30 грудня, а графа “біологічна мати” в її свідоцтві про народження прихована з міркувань конфіденційності.

Виховувати дочку подружжя вирішило самостійно, не звертаючись за допомогою до няні. Кемерон хоче проводити з дитиною кожну секунду, – додав інсайдер. Втім, очевидно, що якісь помічники у них все ж є, оскільки дитину з собою в магазин вони не взяли. Поки що показувати доньку публіці вони явно не готові.


Не пропустіть