Повсякденні звички, які прискорять ріст волосся

Кожна жінка повинна пройти через це: спочатку зробити модну стрижку, а потім судомно думати «як швидко відростити волосся?». Але жодна диво-сироватка не допоможе, якщо в повсякденній рутині ви допускаєте купу грубих помилок. Давайте замінювати старі і шкідливі звички на нові і корисні!

1. Підбираємо температуру

Існує думка, що контрастний душ дуже корисний для волосся: нібито різкі перепади температур зміцнюють цибулини, і воно починає рости швидше. Насправді так ви ризикуєте отримати тільки спазм судин. А вже це погано позначається не тільки на локонах, але й на організмі в цілому.

Оптимальна температура – від 38 до 40 градусів, тобто злегка тепла. Так ви не пересушите і не травмуєте локони, не застудитесь і будете тримати шкіру голови в тонусі. Під кінець можна увімкнути прохолодну воду – це додасть пасмам блиску , і їх буде простіше розчесати.

2. Робимо масаж

Навіть найлегший 5-хвилинний масаж здатний перетворити локони: він покращує кровообіг, а значить, поживні речовини швидше надходять до цибулин. Виходить, ми не тільки стимулюємо ріст волосся, але й покращуємо їх зовнішній вигляд, зміцнюємо.

Якщо буде трохи більше часу – влаштуйте повноцінний масажний сеанс з олією або сироваткою-активатором росту. Так ви поліпшите проникнення всіх корисних речовин і швидше досягнете бажаного результату.

3. Не захоплюємося розчісуванням

Бабусина порада «розчісувати волосся потрібно не менше 100 разів» вже давно морально застаріла. Звичайно, масажна щітка покращує кровообіг, але одночасно і травмує волосся – особливо якщо ви робите надто інтенсивні або різкі рухи.

Тому розчісувати локони потрібно рівно стільки, скільки потрібно для їх розплутування і приведення в належний вигляд. До речі, рухатися краще не у напрямку росту, а знизу-вгору: починаючи з кінчиків і поступово піднімаючись вище.

4. Винний оцет

Ополіскування ним або звичайним яблучним, який є на кожній кухні (тільки не забудьте попередньо розвести його з водою) вирішує відразу кілька завдань. По-перше, нормалізує ph-баланс шкіри після миття – в результаті знижується активність сальних залоз, і волосся довше залишається чистим.

По-друге, кисле середовище допомагає в боротьбі з лупою і зміцнює цибулини. Волосся після такої примочки стає блискучим і гладким. На тлі загального благополуччя ріст пасом теж прискорюється.

5. Сушимо з головою

Боятися фена не потрібно: якщо користуватися ним правильно, він не зашкодить волоссю. Для початку промокніть пасма рушником з мікрофібри, щоб вона увібрала зайву вологу. Не тріть і не загортайте локони в тюрбан, а саме промокніть, м’яко притискаючи тканину і злегка натискаючи.

Після цього нанесіть будь-який термозахисний засіб і починайте сушити волосся в режимі прохолодного повітря. Не намагайтеся відразу розчесати пасма – дайте їм підсохнути, акуратно розділяючи пальцями, і тільки потім беріть в руки гребінець. Гаряче повітря ми не використовуємо, тому волосся не пересушується, а значить, залишається здоровим і продовжує свій активний ріст.

Читайте також: 10 продуктів, які погіршують стан шкіри і волосся


Не пропустіть