Трендові варіанти коротких стрижок сезону осінь-зима 2021/22

Можна подумати, що простір для маневру у коротких стрижок доволі невеликий. Ну що там: піксі, каре, під горщик, Маллет і усі їх варіації. Але це якийсь обивательський погляд, чесно кажучи. Трендові стрижки сезону осінь-зима 2021/22 – ми говоримо зараз про подіумні варіанти – мають багато крутих різновидів. Тому що пара-трійка сантиметрів повністю змінює естетику і вигляд абсолютно кожної стрижки.

Каре до підборіддя

Пряме каре не нижче підборіддя, ідеально підходить для овального і подовженого обличчя.

Круглолицим краще вибрати дуже гладкі версії, а для грушоподібних облич майстер повинен адаптувати стрижку так, щоб не було зайвого об’єму в зоні широкої щелепи.

Якщо у вас довга шия і широке обличчя, це вам дуже допоможе. Боб до підборіддя підходить для великих або подовжених обличь, тому що він пом’якшує і округлює риси.

Класичне французьке каре з чубчиком або без

Стрижка довжиною до підборіддя з відкритою шиєю виглядає елегантно і невимушено і добре подовжує обличчя.

Красиво буде зробити градуювання на кінцях, щоб надати стрижці більше об’єму. Крім того, полегшені кінчики дозволять уникнути ефекту блокової, прямої і геометричної стрижки.

Кінці можна вивернути назовні, але це добре підходить тільки жінкам з вузьким обличчям або витягнутим підборіддям.

Як її укладати: універсальна стрижка з безліччю варіацій укладання, але найкраще додати об’єму біля коріння.

Довгий боб

Ось ще одна стрижка на півдорозі між французьким каре і бобом до плечей. Зверніть увагу, що вона не торкається ключиці, але переосмислюється в версії довгого бобу з невеликим «просуванням» вперед.

Пряме волосся довгого бобу прекрасно згладжує квадратні або прямокутні обличчя, а ще пом’якшують ширину рис. Сильно відрощувати його можна, але не потрібно: вся суть стрижки полягає в красивому укладанні волосся на ключицях.

Тим більше так приємно щомісяця прийти до улюбленого майстра оновити стрижку.

Як її вкладати: довгий боб обіцяє широкий вибір варіантів зачіски: від локонів дівчат-серферів до азіатської гладкості, від хіпстерських пучків до невимушених коротких зачісок.

Боб зі зрізом біля ключиць

Ця стрижка довгий час була улюбленою серед власниць довгого волосся, які сумнівалися, чи варто позбавлятися від чубчика.

Версія Клеопатри з чубчиком – хороший варіант для жінок з обличчям у формі серця, оскільки ми звужуємо область чола, а по довжині візуально збільшуємо ширину області підборіддя, гармонізуючи риси. А ще така стрижка звужує широкий лоб.

Як вкладати: завжди гладко. У цьому фішка і перевага бобу, саме гладким він виглядає найбільш ефектно. Якщо у вас округле обличчя, передню частину стрижки потрібно трохи подовжити. Такий собі асиметричний спокусливий зріз.

Стрижка до плечей

Довгий час така довжина волосся була перехідною – це одна з тих бездоганних стрижок, які підходять для всіх типів обличь. Йдеться про гру з різними текстурами або шарами, щоб додати об’єму або зменшити там, де це необхідно. Можна зробити градуювання і відстригти чубок, щоб акцентувати очі або візуально зробити обличчя коротшим.

Як її вкладати: стрижка допускає безліч варіацій. І якщо «Клеопатру» краще носити гладкою, то тут ніяких обмежень немає.

Версія Маллет

Така «вивітрена» версія схожа на класичний Маллет 80-х з чубчиком з волоссям, що ніби прилипло до боків і подовженням посередині.

Варіант нашого улюбленого Маллет до плечей з чубчиком прекрасно працює на жінках з круглим і квадратним обличчям, врівноважує їх, а ось на подовжених чомусь виглядає гірше.

Як вкладати: чим більше Маллет схожа на левову гриву, тим краще.

Читайте також: Готуємося до осені: 15 ніжних трендових ідей для фарбування волосся


Не пропустіть