Павло Зібров поділився секретом свого успішного шлюбу

Відомий український артист Павло Зібров майже 30 років перебуває у шлюбі зі своєю дружиною Мариною. Зіркове подружжя вважають прикладом для всіх пар в шоу-бізнесі. Не так давно співак вирішив відверто поділитись секретом успішного шлюбу. Павло Зібров повідомив, що найважливіше у стосунках прислухатись одне до одного.

За словами артиста, дружина завжди була для нього хорошим другом та мудрим порадником. Також Павло Зібров додав, що завжди старається радувати кохану дружину приємними словами. Він проявляє свою любов по-різному.

“Цінувати те, що маєш, розвиватись, бути цікавим партнеру, наповнювати життя фарбами. Хоч наразі це й складно, але робити приємності – чи то помити посуд після вечері, чи купити улюблені цукерки. Цінувати підтримку, прислухатись до критики, удосконалюватись, якомога більше якісно проводити час разом”, – розповів Павло Зібров.

Також чоловік відверто зізнався, що під час війни стосунки з коханою лише стали міцнішими. Співак вдячний дружині за постійну підтримку та розуміння. Він дуже щасливий, що має таку чудову сім’ю. Павло Зібров заявив, що цінує кожну хвилину, яку проводить з рідними людьми. Артист порекомендував молодим парам вміти знаходити спільну мову та вирішувати проблеми у стосунках.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка похизувалась неочікуваним подарунком від артиста


Не пропустіть