Юлія Саніна зізналась, чи вважає Тіну Кароль своєю подругою

Фронтвумен гурту “The Hardkiss” Юлія Саніна вирішила поділитись деякими подробицями свого життя. Зокрема, співачка розповіла про стосунки зі своїми колегами. В шоу-бізнесі Юлія Саніна має чимало знайомих та друзів. Декілька років тому співачка й Тіна Кароль випустили спільний трек “Вільна”. Це нібито іменувало початок їхньої дружби.

Нещодавно у програмі “Пекельні борошна” Юлія Саніна відверто розповіла, чи дійсно вважає Тіну Кароль своєю подругою. За словами співачки, вони перебувають у хороших стосунках. Однак, фронтвумен гурту “The Hardkiss” не може назвати Тіну Кароль своєю подругою.

Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що вони просто хороші знайомі. “Ми хороші знайомі скажімо так. Артисткам взагалі дуже важко дається товаришування. Я відчуваю до неї теплоту і вона до мене. Списуємося”,- поділилась Юлія Саніна. Також співачка додала, що в неї небагато друзів в українському шоу-бізнесі. Зокрема, знаменитість приділяє час своїй сім’ї та кар’єрі.

Під час війни Юлія Саніна активно гастролює Україною та іншими країнами. Вона виступає на благодійних концертах та фінансово допомагає ЗСУ. Останнім часом Юлія Саніна рідше виходить на зв’язок, адже багато часу приділяє своїй творчості.

Читайте також: Анастасія Приходько пояснила, чому її чоловік не воює на фронті


Не пропустіть