Анастасія Приходько пояснила, чому її чоловік не воює на фронті

Популярна українська співачка Анастасія Приходько поділилась деякими подробицями свого життя. Зокрема, вона відверто розповіла, чому її чоловік не воює на фронті. Про це знаменитість повідомила в новому інтерв’ю. За словами Анастасії Приходько, її коханому не можуть вручити повістку, адже він багатодітний батько.

Наразі подружжя виховує трьох неповнолітніх дітей. Згідно з законом чоловік може не вступати до лав ЗСУ. Також в нього є можливість виїхати за кордон. “Він багатодітний батько. Зараз, як є, ми в рамках закону. Ми залишаємося тут. Що буде потім, я не знаю. Ми нікуди не їдемо. Якщо буде такий закон, я, мабуть, тоді зможу відповісти. Поки що я не знаю”, – заявила Анастасія Приходько.

Також співачка додала, що подружжя ні в якому разі не планує виїжджати за кордон. За словами зірки українського шоу-бізнесу, в разі небезпеки вона може вивезти дітей в іншу країну. Однак, поки що Анастасія Приходько не планує цього робити.

Вона щиро вірить в ЗСУ та швидку перемогу у війні. Також співачка додала, що не змогла б назавжди переїхати до іншої країни. Анастасія Приходько хоче залишатись вдома, тому не планує нікуди виїжджати.

Читайте також: Володимир Остапчук показав, як виглядав до своєї популярності


Не пропустіть