Ведуча ТСН Наталія Островська вперше стала мамою та показала новонароджену донечку

Відома українська ведуча Наталія Островська поділилась чудовою новиною з підписниками. Нещодавно жінка вперше стала мамою. Зірка ТСН народила донечку. Про це новоспечена мама повідомила в соцмережі Instagram. Наталія Островська поділилась світлинами з пологового будинку. Також ведуча показала новонароджену донечку.

Перед камерою жінка постала усміхненою та щасливою. “Наш Всесвіт. 3760 г. 54 см. Я безмежно дякую команді лікарів. Вони зробили все, аби цей день захотілося повторити”, – зворушливо підписала кадри Наталія Островська. Відомо, що вона народжувала в одній з приватних пологових клінік Києва.

Ведуча ТСН показала маленьку ручку своєї донечки та повідомила, що відчуває себе надзвичайно щасливою. Фоловери відразу засипали Наталію Островську безліччю приємних слів. Вони привітали ведучу з народженням донечки, побажавши щасливого й безтурботного материнства.

Жінка повідомила, що пологи пройшли успішно. Вона висловила лікарям чималу вдячність. За словами Наталії Островської, її вагітність та пологи пройшли просто ідеально. Підписники щиро пораділи за ведучу та побажали їй відновлення сил. А ще вони з нетерпінням чекають, коли жінка покаже обличчя новонародженої донечки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Natalia Ostrovska (@nataliostrovska)

Читайте також: Володимир Остапчук показав, як виглядав до своєї популярності


Не пропустіть