Дружина Віктора Павліка похизувалась неочікуваним подарунком від артиста

Відоме подружжя Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова має чималу різницю у віці. Однак, це зовсім не заважає їхнім стосункам. Катерина Реп’яхова дуже щаслива, що артист з’явився в її житті. Нещодавно блогерка похизувалась неочікуваним подарунком від коханого. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram.

Віктор Павлік вирішив зробити дружині приємний сюрприз. Артист подарував коханій срібну підвіску з кулоном у вигляді серця, де вигравійовано знак нескінченності. Якщо прикрасу відкрити, там будуть дві світлини. На одному знімку зображені Катерина Реп’яхова та Віктор Павлік лише удвох, а на іншому подружжя позує з маленьким сином.

Блогерка неабияк зраділа, коли отримала подарунок від артиста. За словами Катерини Реп’яхової, вона була приємно вражена, адже востаннє Віктор Павлік робив їй сюрприз багато років тому. Дружина артиста залишилась неабияк задоволена. Катерина Реп’яхова додала, що такий подарунок дуже її розчулив.

“Мені чоловік зробив сюрприз. Подарунок, про який нічого не казав. Це третій сюрприз за вісім років. Останній сюрприз він мені робив 2016 року. Не знаю, що на нього найшло. Але я була приємно шокована”, – відверто поділилась блогерка. Фоловери теж пораділи за Катерину Реп’яхову та додали, що в неї чудовий чоловік.

Читайте також: Наталія Денисенко показала рани на обличчі та розповіла, що з нею трапилось


Не пропустіть