Дружина Іраклі Макацарії показала їхнього підрослого 5-місячного сина

Відомий грузинський бізнесмен та ексгерой “Холостяка” Іраклі Макацарія насолоджується сімейним життям. Декілька місяців тому чоловік вперше став батьком. Кохана народила йому сина. Нещодавно дружина Іраклі Макацарії вперше за довгий час показала малюка. Відомо, що наразі їхньому сину п’ять місяців.

В Instagram-stories Єлизавета поділилась зворушливим фото. Дружина Іраклі Макацарії показала, як хлопчик відпочивав у дитячому кріслі. В руках він тримав м’яку іграшку. Обличчя сина подружжя поки що приховує. Дружина Іраклі Макацарії прикрила його смайликом у вигляді білого сердечка.

Поки що закохані не поспішають показувати обличчя хлопчика. Вони насолоджуються батьківством та цінують кожну хвилину, проведену разом. 5-місячний син Іраклі Макацарії помітно підріс. Подружжя вже давно не публікувало спільних фото з малюком. Фоловери відразу відреагували на зворушливу публікацію дружини бізнесмена.

Вони засипали пару приємними словами й компліментами. Підписники назвали подружжя чудовими батьками. Також вони додали, що їхній син помітно підріс. Фоловери побажали Іраклі Макацарії та його дружині сімейного щастя та безтурботного батьківства. Також вони повідомили, що з нетерпінням чекають на нові світлини. Підписники щиро сподіваються, що подружжя все-таки покаже обличчя свого сина.

Читайте також: Катерина Кухар показала свою підрослу донечку від Олександра Стоянова

Не пропустіть