Тіна Кароль зворушливо привітала свого сина з 15-річчям

Відома українська співачка Тіна Кароль виховує чудового сина Веніаміна. Хлопець живе та навчається за кордоном, тому дуже рідко буває вдома. Тіна Кароль намагається якнайчастіше бачитись з сином. Інколи вона приїжджає до хлопця в гості. Нещодавно Тіна Кароль повідомила чудову новину.

За словами співачки, її син відсвяткував день народження. 18 листопада Веніаміну виповнилось 15 років. Тіна Кароль зворушливо привітала хлопця з днем народження. В соцмережі Instagram вона опублікувала відео з іменинником. Перед камерою співачка ніжно обіймала сина, насолоджуючись часом, проведеним разом.

“Кожна мати покладає всі надії на своїх дітей, і я – не виключення. Все найкраще, що маю і можу, вкладаю в тебе. Ти – найбільша інвестиція мого життя, такий дорослий, вже 15! Як тебе комусь віддати згодом. Ох, дівчата! Стережіться свекрухи. Любий та єдиний”, – підписала публікацію Тіна Кароль.

Відео зірки українського шоу-бізнесу відразу переглянули фоловери. Вони привітали сина Тіни Кароль з днем народження засипавши щирими побажаннями. За словами підписників, 15-річний Веніамін неабияк підріс та став справжнім красенем. Фоловери побажали хлопцю здійснення мрій та додали, що в Тіни Кароль чудовий син.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tina Karol (@tina_karol)

Читайте також: Дружина Іраклі Макацарії показала їхнього підрослого 5-місячного сина


Не пропустіть