Осінні тренди для волосся для жінок старше 40 років: 16 чарівних ідей

Для жінок старше 40 підходять практично всі тренди сучасної моди. Невеликі обмеження присутні в стрижках та фарбуванні. У цьому матеріалі ми пропонуємо вашій увазі актуальні тренди для волосся на осінь для жінок старше 40 років, які дозволять виглядати молодо і красиво.

Осінні тренди – стрижки для жінок старше 40 років

Цієї осені краще вибирати короткі або середні стрижки. Для жінок старше 40 років підійде ультрамодна піксі в різних варіантах, а для активних бізнес-леді кращим вибором стане гарсон або паж.

Милі кокетки у віці старше 40 років можуть спробувати супер модний образ з класичним каре. Головний критерій вибору стрижки для жінок старше 40 років – стрижка повинна омолоджувати, але не робити з дорослої жінки юну дівчинку.

Тренди фарбування на осінь для жінок старше 40 років

У пріоритеті натуральне фарбування. Стилісти підбирають відтінок, який найбільше схожий на природний колір волосся. Після 40 також актуальні сучасні техніки – балаяж, шатуш, омбре. За допомогою декількох відтінків жінка зможе скорегувати овал обличчя і надати образу виразності, а також спосіб фарбування візуально збільшує об’єм локонів.

Якщо ваша сивина вже занадто проявилася, то ідеальним варіантом буде підфарбувати волосся в платиновий блонд. Стилісти відзначають, що такий насичений колір волосся здатний значно омолодити жінку, незважаючи на встановлені стереотипи.

Модні укладання для жінок старше 40 років на осінь

Завдяки сучасним стрижкам жінки отримують ідеальну форму зачіски, навіть без інструментів і стайлінгу. Кожна жінка після 40 років все одно хоче щоранку бачити новий привабливий образ. Саме тому варто періодично експериментувати з укладаннями, які дозволять ще більше збільшити омолоджуючий ефект від обраної стрижки.

Серед модних зачісок для жінок старше 40 років варто виділити:

  • Абсолютно гладке і рівне укладання – ідеально підходить для різних варіацій стрижки каре, підкреслює діловий і витончений образ леді;

  • Косий проділ – варіант для жінок, які хочуть збільшити об’єм свого волосся. Виконується на стрижках будь-якої довжини;

  • Легкі хвилясті локони – укладання для особливих урочистих або інших важливих заходів. Використовують бігуді для довгих локонів, плойку для середніх, а праска підійде для створення зачіски на короткому волоссі.

Осінні тренди для жінок старше 40 років говорять нам про природну красу. Стрижку вибирають в залежності від уподобань жінки, фарбування можна підібрати як натуральне, так і використовувати сучасні техніки колорування, а укладання повністю залежить від настрою жінки.

Читайте також: Трендові стрижки 2020 року


Не пропустіть