Ось за кого треба виходити заміж: 3 пари знаків зодіаку з ідеальною сумісністю

Астрологи запевняють, що щасливі сім’ї часто створюють представники певних знаків зодіаку, які разом здатні досягти достатку, творчих успіхів та ідилії. У цій статті ми поговоримо про знаки, які здатні створити найміцніші союзи.

Овен і Водолій

Запальний, енергійний Овен і непрактичний Водолій, що фонтанує ідеями, вступивши в союз, можуть перевертати гори.

Ця пара дуже самостійна. Овен не терпить, коли йому вказують і вважає за краще приймати рішення виходячи з власних міркувань. Водолій – теж не належить до людей, якими можна керувати. У нього своя голова на плечах, і він обирає свій шлях. Якщо Овен і Водолій поважатимуть рішення одне одного і право на свій шлях, їх зв’язок буде надзвичайно міцним.

Овен є представником стихії Вогню, Водолій – Повітря. Повітря дозволяє спалахувати вогню, тому спільні зусилля цієї пари можуть призвести до несподіваних результатів.

Між представниками цих знаків зазвичай виникає сильне фізичне тяжіння, їм ніколи не буває нудно, вони генерують шалені ідеї та втілюють їх в життя. У парі Овен – Водолій зовсім не важливо, хто якої статі. Романтичний запал буде підтримуватись роками, вони будуть сваритися, але миритися. Овен «розгойдуватиме» Водолія, розкриватиме його здібності, а Водолій «роздмухуватиме» вогонь кохання в цьому союзі.

Близнюки та Терези

Ця пара – представники повітряної стихії. Терези врівноважені та стабільні, Близнюки, навпаки, мінливі та емоційні. Разом вони створюють напрочуд міцний любовний союз.

Незважаючи на відмінності, вони мають багато спільного. Вони дуже розумні, кмітливі, легкі на підйом, люблять бути на публіці та спілкуватися. Вони можуть говорити відкрито про всі проблеми і не приховуватимуть почуття, таємниці, думки. Відвертість допоможе усунути нерівності у відносинах, виправити помилки.

Об’єднує Терезів і Близнюків жага до експериментів та вміння насолоджуватися життям. Крім любовних стосунків між представниками цих знаків, може виникнути міцна дружба. Сімейна пара, яка складається з Терезів та Близнюків – одна з небагатьох пар, які здатні на спільну роботу. Причому їм не буде нудно проводити безперервно багато часу разом, вони завжди знайдуть що обговорити або про що комфортно помовчати разом.

Діва та Козеріг

Діва та Козеріг – представники земної стихії. Вони дивляться у одному напрямі і мають схожі погляди на життя. Їм легко розуміти один одного з півслова. Єдиний мінус їхнього зв’язку – їм може стати нудно один з одним. Втім, у них зазвичай занадто багато спільних завдань, щоб просто сидіти і нудьгувати.

Діви відрізняються вимогливістю та організованістю. Представники цього знаку – дивовижні дипломати. Вони розважливі та мають чудове почуття гумору. Козероги дотепні, амбітні та вміють ховати свої емоції та почуття від інших.

Діва та Козеріг запросто можуть вести задушевні розмови, будувати наполеонівські плани та спільними зусиллями їх втілювати у життя. Впевненості та завзятості в них цілком достатньо для цього. Крім того, виконати бажане дозволить і творча жилка.

Їм дуже комфортно та затишно разом. До глибокої старості вони з ніжністю ставляться один до одного і радуватимуть сюрпризами.

Ідеальні партнери по знаку зодіаку:

 • Для Овнів – Водолії, Леви, Стрільці, Близнюки та Терези.
 • Для Тельців – Козероги, Діви, Риби, Скорпіони та Раки.
 • Для Близнюків – Водолії, Овни, Стрільці, Терези та Леви.
 • Для Раків – Тельці, Діви. Риби, Скорпіони та Козероги.
 • Для Левів – Овни, Близнюки, Водолії та Леви.
 • Для Дів – Козероги, Тельці, Раки.
 • Для Терезів – Близнюки, Овни, Терези, Водолії.
 • Для Скорпіонів – Раки, Тільці, Риби.
 • Для Стрільців – Овни, Леви.
 • Для Козерогів – Діви, Тельці.
 • Для Водоліїв – Овни, Леви, Близнюки, Терези.
 • Для Риб – Раки, Скорпіони.

Читайте також: Гороскоп на 2024 рік: яким знакам зодіаку пощастить у фінансовій сфері

Не пропустіть