Оля Цибульська потрапила в ДТП

Відома українська ведуча та співачка Оля Цибульська поділилась вкрай неприємною історією. Жінка зізналась, що потрапила в ДТП. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. Зірка українського шоу-бізнесу показала свою пошкоджену автівку та розповіла, що саме трапилось.

На щастя, співачка не отримала травм під час ДТП. Оля Цибульська спокійно відреагувала на цю ситуацію та додала, що не варто засмучуватись, коли насправді все гаразд. Як виявилось, зірка українського шоу-бізнесу не помітила паркувального бар’єру та в’їхала в нього своєю автівкою.

“Винна я, бо на своїй машині наїхала на цю металічну хр*нь. Це вже вдруге така ситуація, коли я з висоти машини просто не бачу цей паркувальний металічний п*с*н”, – жартівливо прокоментувала ситуацію співачка. Оля Цибульська додала, що трохи обурилась.

А ще вона заявила, що цього неприємного інциденту можна було б уникнути, якщо б перехожі на вулиці, які розуміли, що зіткнення не уникнути, допомогли їй простою порадою. Чимала кількість підписників прокоментувала ситуацію співачки. Вони підтримали зірку українського шоу-бізнесу та порекомендували бути обережнішою на дорозі.

Читайте також: Акторка Антоніна Хижняк поскаржилась на зайву вагу

Не пропустіть