Надя Дорофєєва розповіла, як долає непорозуміння зі своїм чоловіком

Знаменита українська співачка Надя Дорофєєва перебуває у щасливому шлюбі з Михайлом Кацуріним. Подружжя часто ділиться романтичними кадрами та показує, як проводить час. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу відверто розповіла про непорозуміння в сімейному життя. Надя Дорофєєва зізналась, як долає ці труднощі зі своїм чоловіком.

За словами співачки, вона завжди намагається спокійно вирішувати будь-які конфлікти. Також знаменитість додала, що майже не свариться зі своїм коханим. Надя Дорофєєва похизувалась, що в їхніх стосунках гармонія та спокій.

“У нас як таких сварок не буває. Ми можемо спілкуватися, ми не гриземося. Ми спілкуємося, зазвичай це так драматично… Ми так повільно говоримо, якась драма може бути. А так, щоб сильні сварки, то ні. Склянки не били, це не про нас”, – відверто розповіла співачка.

Також Надя Дорофєєва зауважила, що дуже важливо працювати над своїми стосунками. Співачка зізналась, що їй не завжди вдається бути хорошою дружиною. Однак, зірка робить все можливе, аби коханий відчував її любов, підтримку та турботу. А ще Надя Дорофєєва додала, що їй дуже пощастило з чоловіком. Співачка неабияк вдячна долі за такого чудового коханого.

Читайте також: Дмитро Ступка вперше за довгий час показав свою підрослу донечку

Не пропустіть