Акторка Дар’я Баріхашвілі вперше виходить заміж

Відома українська акторка Дар’я Баріхашвілі, яка здобула чималу популярність в серіалі “Моя улюблена Страшко”, похизувалась чудовою новиною. Знаменитість повідомила, що вперше виходить заміж. Такою радісною звісткою акторка поділилась в соцмережі Instagram. Вона показала розкішну обручку та повідомила, що коханий їй освідчився.

Перед камерою Дар’я Баріхашвілі постала в обіймах свого нареченого. Зірка українського шоу-бізнесу мило усміхалась, демонструючи красиву обручку на безіменному пальці. Закохані постали на тлі неймовірно красивих краєвидів. Саме там коханий Дар’ї Баріхашвілі зробив їй пропозицію.

“Найщасливіший день у моєму житті”, – підписала романтичні фото акторка. Також знаменитість зізналась, що зовсім не здогадувалась про освідчення коханого. За словами Дар’ї Баріхашвілі, вона дуже щаслива, що доля подарувала їй такого чудового чоловіка.

Фоловери відразу прокоментували новий допис акторки. Вони засипали зірку привітаннями та приємними словами. Підписники щиро пораділи за Дар’ю Баріхашвілі, побажавши їй щасливого сімейного життя. А ще вони додали, що в акторки дуже красивий наречений. Підписники засипали пару компліментами, привітавши їх з новим етапом в житті.

Не пропустіть