Маша Єфросиніна вперше за довгий час показала свою дорослу доньку

Популярна українська ведуча Маша Єфросиніна майже ніколи не ділиться спільними світлинами зі своєю донькою. Жінка неодноразово розповідала, що Нана уникає публічності. Ведуча поважає вибір дівчини, тому не публікує її світлини в соцмережі. Однак, нещодавно Маша Єфросиніна все-таки поділилась рідкісним фото з донькою.

Як виявилось, 20-річна Нана приїхала до України на декілька днів. Відомо, що дівчина давно живе та навчається за кордоном. Вона вкрай рідко бачиться з рідними. Маша Єфросиніна зізналась, що з нетерпінням чекала на зустріч з донькою. За словами телеведучої, вона неабияк за нею скучила.

В соцмережі Instagram жінка опублікувала спільне фото. Перед камерою Маша Єфросиніна постала в обіймах доньки. Вона ніжно пригорнулась до дівчини, продемонструвавши щасливу усмішку. Однак, обличчя Нани телеведуча так і не показала, адже дівчина позувала спиною до камери.

“Моя Нана. Мамина на п’ять днів”, – зворушливо підписала публікацію Маша Єфросиніна. Фоловери відразу відреагували на таку радісну новину. Вони привітали 20-річну Нану з приїздом додому та побажали чудово провести час з рідними. А ще підписники додали, що в Маші Єфросиніної дуже доросла та красива донька.

Читайте ттакож: Акторка Анастасія Зюркалова закрутила роман з іноземцем

Не пропустіть