Акторка Антоніна Хижняк поскаржилась на зайву вагу

Відома українська акторка Антоніна Хижняк поділилась не дуже приємною новиною. Нещодавно зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” повідомила, що набрала зайву вагу. Жінка неабияк засмутилась. Акторка вирішила негайно відправитись до спортзалу, щоб привести тіло в порядок.

Також Антоніна Хижняк поскаржилась, що в неї неправильний режим сну. А ще в зірки українського шоу-бізнесу ненормоване харчування. Все це призвело до зайвих кілограмів. Однак, акторка заявила, що обов’язково схудне та повернеться до попередньої ваги.

Наразі знаменитість важить майже 58 кілограмів. Така цифра жінці дуже не подобається. Антоніна Хижняк серйозно взялась за схуднення та пообіцяла похизуватись розкішним результатом.

“Понад пів року я не була в залі. І я просто навіть боюся ставати на цю всі історію, тому що сама ж по собі відчуваю, що трішечки я піднабрала. І зимові запаси, і лінь, і ненормоване харчування, і збитий графік і режим абсолютно…Літо близько, тому, дівчата, хто зі мною? Починаємо трансформацію”, – прокоментувала ситуацію Антоніна Хижняк.

Фоловери підтримали жінку та похвалили за рішення схуднути. Також вони побажали акторці отримати бажаний результат та повернутись до попередньої ваги.

Не пропустіть