Злата Огнєвіч розповіла, що через борги їй відключили електроенергію

Відома українська співачка Злата Огнєвіч не дуже часто виходить на зв’язок з фоловерами. Багато часу знаменитість приділяє кар’єрі, саморозвитку та благодійності. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу вирішила поділитись деякими подробицями свого життя. В інтерв’ю Славі Дьоміну співачка відверто розповіла, що через борги їй відключили електроенергію.

Злата Огнєвіч повідомила, що така прикра ситуація трапилась з нею під час карантину. Співачка навіть не мала коштів, аби оплатити комунальні послуги. Саме через це їй відключили електроенергію.

“Це був карантин, я була на нулі. Мені з мого ЖЕКу телефонують і кажуть: “Заплатіть, будь ласка, за квартиру”. І завжди це стається в той період, коли ти на нулі. Це ніколи не станеться, коли в тебе є подушка безпеки, відкладені заощадження. Це завжди до тебе приходить, коли ти неготовий. Я кажу: “Я заплачу, зачекайте трошки”. Люди, напевно, думають, що артисти в Україні дуже заможні. І вона каже: “Не заплатите – ми вам відключимо”, – зізналась Злата Огнєвіч.

На щастя, зірка українського шоу-бізнесу подолала всі труднощі. Наразі в неї нема проблем з фінансами. Співачка активно гастролює містами та навіть виступає за кордоном. Також Злата Огнєвіч додала, що тоді в неї був один з найскладніших періодів в житті.

Не пропустіть