Анастасія Приходько поскаржилась на різке погіршення здоров’я

Відома українська співачка Анастасія Приходько поділилась неприємною новиною з підписниками. Жінка поскаржилась на проблеми зі здоров’ям. Вона розповіла про різке погіршення самопочуття. Також Анастасія Приходько додала, що вночі їй довелося викликати швидку допомогу.

Співачка відчула різкий біль у серці. Їй стало дуже зле, тому знаменитість вирішила викликати лікаря. Також зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що різке погіршення здоров’я трапилось через сильну перевтому. Останнім часом Анастасія Приходько веде дуже активний спосіб життя. Вона постійно виступає на концертах та займається домашніми справами. Все це відіграло значну роль для її здоров’я.

“У зв’язку з тим, що я дала 80 концертів за рік, з яких вісім поспіль за минулий тиждень і два концерти за один день… Знімання кліпу, побутові проблеми, бізнес, скандали, діти, школа, війна, новини, стрес… Мамі сказали лежати. Відпочити і притримати коней. Я йду у відпустку. Все! У мене величезна перевтома, серце та тиск”, – повідомила співачка.

Підписники порекомендували Анастасії Приходько більше відпочивати. А ще вони попросили жінку ретельніше стежити за станом здоров’я. Фоловери побажали співачці швидкого одужання та хорошого самопочуття.

Читайте також: Ігор Пустовіт різко погладшав та показав, як виглядає наразі

Не пропустіть