Ігор Пустовіт різко погладшав та показав, як виглядає наразі

Відомий український блогер та співак Ігор Пустовіт повідомив не дуже приємну новину. Чоловік поскаржився на зайві кілограми. За словами, Ігоря Пустовіта, останнім часом він різко погладшав. За два місяці блогер поправився аж на 10 кілограмів. Це неабияк не подобається чоловіку. Ігор Пустовіт планує привести своє тіло у форму. А ще блогер показав, який вигляд має у новій вазі.

“Плюс 10 кіло за два місяці. Рівень! Не важив вже так декілька років точно. М’язова тканина, на жаль, не виростає легко та самостійно, без жирової. Щоб це відбулося якісно – треба, щоб виростало все разом. Це, між іншим, дуже легко для мене – просто їсти все, що хочеться, але ще з додатковим акцентом на білки”, – поділився чоловік.

Також Ігор Пустовіт додав, що хоче скинути приблизно п’ять кілограмів. Блогер активно стежить за зовнішнім виглядом. Спорт в його житті відіграє велику роль. Поки що Ігор Пустовіт весь час приділяє схудненню та саморозвитку. Подробицями особистого життя чоловік ділиться неохоче.

Фоловери прокоментували публікацію блогера та побажали отримати бажаний результат під час схуднення. Також вони додали, що з нетерпінням чекають, коли Ігор Пустовіт покаже себе у новій вазі.

Читайте також: TAYANNA розповіла, як заробляє на життя та зізналась, чому отримує кошти від ексбойфрендів

Не пропустіть